Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ПриватБанк і UnionPay International підписали меморандум про стратегічне партнерство

  2018-07-06

  4 липня документ підписали голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл і глава China UnionPay Group Ши Веньчао.

  Як повідомив П.Крумханзл, на першому етапі ПриватБанк в рамках співпраці з UnionPay розглядає можливість запуску в 2019 році обслуговування карток платіжної системи UnionPay International в банкоматах і платіжних терміналах банку. Крім того, банк і UnionPay планують розробку спільних інноваційних платіжних продуктів.

  Україна стане 170 країною світу, в якій розвиватиметься сервіс обслуговування карт UnionPay. UnionPay надає можливість використовувати карти для оплати товарів, послуг і зняття готівки в партнерстві з більш ніж 400 фінансовими інститутами по всьому світу. Карти UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах.

  Платіжна система UnionPay Internation під керівництвом China UnionPay ще на початку червня оголосила про плани виходу на український ринок.

  На той момент UnionPay відзначала, що проводить переговори з декількома банками України про запуск проектів по еквайрингу та емісії карт. До осені в платіжній системі планували завершити процедуру ліцензування в Україні.

  “Наразі ми знаходимося на стадії реєстрації в Національному банку. Плануємо завершити цей етап орієнтовно до кінця літа. Після чого першим нашим завданням, але не самоціллю, буде поширення покриття нашої мережі, забезпечення прийому карт UnionPay. Водночас плануємо розвивати емісійні проекти і впроваджувати свої технології, зокрема мобільний гаманець”, – заявляв представник UnionPay International.

  Терміни сертифікації еквайрингового проекту (прийом карт UnionPay) можуть скласти 3-4 місяці. Проект емісії (випуск карт UnionPay) може зайняти близько 5-6 місяців. У компанії не планують обмежувати присутність в Україні будь-яким одним банком. У плані процесингу ексклюзиву у компанії на українському ринку теж немає – планується налагоджувати співпрацю з усіма гравцями.

  2223

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *