Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  ПРИСЯЖНЮК МИКОЛА: УКРАЇНА І КИТАЙ ПРАЦЮЮТЬ НАД СПІЛЬНИМ БУДІВНИЦТВОМ ДВОХ ЗАВОДІВ

  2012-05-30

  Джерело: УКРІНФОРМ

  Україна і Китай наразі працюють над створенням спільних заводів із виробництва хімікатів і тракторів в Україні.

  Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк у п’ятницю у Києві на брифінгу під час другого засідання Українсько-китайської підкомісії з питань співпраці у сфері сільського господарства Міжурядової комісії з співпраці між Україною і КНР, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

  “Ми і китайська сторона розробляємо спільне будівництво заводу з виробництва гербіцидів і пестицидів, оскільки Україна на 100% імпортує хімікати на 1 млрд дол., це становить для нас великий інтерес. Україна також зацікавлена у тих сільгоспмашинах, які виробляє Китай. На першому етапі ми розвиватимемо імпорт із Китаєм, і наразі проводиться робота зі створення СП з виробництва тракторів на території нашої країни”, – сказав М. Присяжнюк.

  Міністр упевнений, що об’єднавши зусилля, Україна і Китай можуть експортувати продукцію на ринки третіх країн.

  За словами М. Присяжнюка, під час засідання українська і китайська сторони обговорили співпрацю в рибній сфері, виробництві ветеринарних біопрепаратів, будівництві потужностей для зберігання зерна, включаючи й портові елеватори.

  Як повідомив міністр, також триває спільна робота з переобладнання українських спиртзаводів на випуск біопалива, продовжується технічне переоснащення аграрного сектору.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *