Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Прийом з нагоди 73-ї річниці утворення КНР

  2022-10-03

  Держрада КНР 1 жовтня у Будинку народних зборів у Пекіні влаштувала урочистий прийом з нагоди 73-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки, яке вважається Національним святом, передає CRI.

  Під час прийому прем’єр Держради КНР Лі Кецян нагадав, що цього року відбудеться важлива подія — 20-й Всекитайський з’їзд КПК.

  За його словами, нинішній рік є доленосним у розвитку Китаю. “В умовах складних та важких обставин як усередині країни, так і за її межами, вся наша нація під керівництвом ЦК КПК, ядром якого є товариш Сі Цзіньпін, невідступно та рішуче рухається вперед”, — зазначив Лі Кецян.

  Він наголосив, що забезпечення стабільності фундаментальних економічних показників має ключове значення для підтримки сталого зростання китайської економіки. Китай вжив дієвих заходів для пом’якшення потрясінь, викликаних більш значними, ніж очікувалося, факторами, своєчасно та рішуче запровадив пакет політичних заходів для стабілізації економіки. “У нас є впевненість та можливості для того, щоб утримувати основні економічні показники в розумному діапазоні”, — сказав глава уряду.

  Він зазначив, що відповідно до політики реформ та відкритості, як основної державної політики, Китай просуває реформи для розвитку соціалістичної ринкової економіки, стимулює відкритість високого рівня, підтримує стабільність зовнішньої торгівлі та інвестицій, поглиблює багатостороннє та двостороннє ділове співробітництво, щоб зберегти Китай як привабливий напрямок для іноземних інвестицій та досягти взаємовигідного розвитку.

  Прийом з нагоди 73-ї річниці утворення КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *