Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ПРЕЗИДЕНТ УСПП АНАТОЛІЙ КІНАХ ТА ПРЕЗИДЕНТ АУКС ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

  Напередодні свята незалежності України Президент Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Олійник Віталій та Голова Президії Виконкому, Член Правління АУКС Шаякубов В’ячеслав провели зустріч з Президентом Українського союзу промисловців і підприємців Кінахом Анатолієм.

  Пан Кінах нещодавно відсвяткував день народження і керівництво Асоціації мали можливість привітати Президента УСПП, побажавши здоров’я та енергії для спільних справ.

  На зустрічі сторони обговорювали стратегічні питання співробітництва та поглиблення діяльності. Президент АУКС Олійник Віталій передав пану Кінаху офіційне запрошення очолити Наглядову раду та долучитись до формування її складу.

  Одним із важливих питань було обговорення об’єднання бізнес-асоціацій, які проводять діяльність в напрямку розвитку відносин між КНР та Україною в Раду громадських організацій українсько-китайського співробітництва. Керівництво Асоціації проінформували про вже проведені дії та переговори з приводу формування Ради. УСПП принципово погодила свою участь у формуванні складу Ради.

  Третім питанням на черзі стояло обговорення проекту з приводу створення в Україні українсько-китайського фонду прямих інвестицій та погодили необхідність проведення окремої зустрічі. Асоціація розуміє, що для успішної реалізації проекту є необхідність проведення переговорів з представниками великого бізнесу з метою обрання партнерів для проекту, а підтримка УСПП в цьому питанні буде доречна.

  Крім того, сторони обмінялися думками щодо проведення конференції «Україна/ Регіони — Китай. Нові шляхи співпраці» та проговорили процес підготовки спільної зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом КНР паном Фань Сяньжунем.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.