Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Президент України Володимир Зеленський закликав Китай оцінити ситуацію та послати меседж світу та Росії

  2022-10-28

  Президент України Володимир Зеленський закликав Китай надіслати Росії меседж, щоб вона припинила війну проти України, пише Українська правда.

  Президент України сказав: «Я б хотів, щоб він (Китай) оцінив ситуацію, щоб не балансував і послав меседж світу і Росії, що вона має припинити цю війну. Я думаю, це матиме вплив.

  Я вважаю, що рівень відносин між США, Європою, арабським світом і Китаєм на такому рівні, що вони мають узгодити спільну позицію щодо Росії. Це те, про що я кажу, коли згадую геополітичну ізоляцію».

  «Він не підтримує її зараз. Є деякі питання щодо санкцій, банків, фінансової ситуації, де вони працюють разом, але це не тотально, і це дуже добре. Він не підтримує її зараз зброєю, це також дуже важливо, бо Китай і його суспільство, я дуже сподіваюся, почали розуміти, що Росія і її погрози щодо ядерної зброї, окупація атомної станції – це не просто слова, а реальний факт…. Я вважаю, що після Бучі, Маріуполя й іншого люди почали розуміти, що вони справді неадекватні»,  –заявив президент.

  Президент України Володимир Зеленський закликав Китай оцінити ситуацію та послати меседж світу та Росії

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *