Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Президент України запропонував скасувати візи для іноземних туристів

  2020-06-08

  Президент України Володимир Зеленський запропонував скасувати візи для іноземних туристів з низки країн. Про це він заявив під час зустрічі з представниками туристичної галузі на території Кам’янець-Подільської фортеці.

  «Треба лібералізувати візову політику: якщо країни скасовують візи для українців, які приїжджають до них, — ми для них скасовуємо. Нам треба конкурувати за туриста», — сказав Зеленський.

  За оцінками туроператорів, іноземець за день витрачає 120-150 доларів і в середньому перебуває в Україні три-чотири дні. Президент закликав представників галузі разом попрацювати над тим, щоб зацікавити іноземних туристів відвідати унікальні місця в нашій країні.

  «Є речі в Україні, яких немає в інших країнах, на які хочеться подивитися й показати їх західному туристу. Що ми можемо зробити просто цього літа, щоб привабити іноземного, західного туриста, який привозить гроші?» – зазначив він.

  У числі таких країн президент назвав Китай, Австралію, Нову Зеландію та арабські країни. Він наголосив, що у першу чергу йдеться про скасування віз для іноземців, які приїжджають в Україну як туристи.

  У контексті порятунку туристичного сезону Зеленський закликав розвивати туристичну привабливість регіонів як для іноземних туристів, так і для самих українців. За його словами, у кожній області повинен з’явитися «туристичний магніт».

  «Моя логіка була дуже проста: зробити історію „магнітів“ у кожній області. Десь щось стоїть недобудоване, десь треба заново побудувати. Це ваш бізнес. Ми зацікавлені, щоб він розвивався та наповнював бюджет», — пояснив він.

  Глава держави запропонував визначити конкретні кроки, які можна швидко зробити для стрімкого збільшення туристичної привабливості України.

  Учасники зустрічі зауважили, що Україна – дуже красива країна і є привабливою для подорожей, але потрібно зламати стереотип, що подорожувати Україною – немодно. Тому серед основних завдань – започаткування медіакампанії з популяризації туризму в Україні.

  Крім того, представники галузі зазначили, що в нашій країні обмаль хороших готелів, і доцільним було б запровадження цільових пільгових кредитів під будівництво готелів та резортів. Також порушувалося питання запровадження пільгової ставки ПДВ для туристичної галузі.

  Глава держави виступив за розробку концепції розвитку туристичної галузі України.

  62ba7ebb56ddd8c7369e09fe403ae620_1591273511_extra_large

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *