Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ПРЕЗИДЕНТ АУКС ОЛІЙНИК ВІТАЛІЙ ТА РАДНИК З ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ ПАНІ ЧЖАО ЛІ ПРОВЕЛИ ПЕРШУ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

  Президент Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Олійник Віталій провів зустріч з пані Чжао Лі, яка була нещодавно призначена на посаду Радника-посланника з торговельно-економічних питань Посольства КНР в Україні. На зустрічі також були присутні Радник Президента та Член правління АУКС Олександр Клименко та Аташе Посольства пан Чжан Фен.

  На зустрічі сторони обговорили різні ініціативи Асоціації та головною була пропозиція АУКС створення в Україні спільного українсько-китайського фонду прямих інвестицій та компанії з управління активами. Для цього Асоціацією була проведена підготовча робота, для реалізації проекту за участю центральних і регіональних органів влади України.

  Друге питання яке розглядали учасники зустрічі, це пошук партнерів серед будівельних корпорацій КНР для створення спільного будівельного бізнесу в України за пропозицією членів асоціації, в тому числі для виконання державних замовлень.

  Однією з найважливіших тем була ініціатива об’єднання бізнес-асоціацій які проводять діяльність в напрямку розвитку відносин між КНР та Україною. АУКС провела попередню підготовчу роботу, переговори з деякими асоціаціями та спілками та подала на зустрічі пропозицію їх об’єднання в Комітет громадських організацій Українсько-Китайського співробітництва. Адже в Україні немає консолідованої думки і це обумовлено розрізненістю структур, які проводять роботу в галузі розвитку українсько-китайських відносин. Саме тому Асоціація виступила з ініціативою об’єднання і створення єдиного блоку, до думки якого прислухатимуться. Для подальшого просування даного питання, Асоціація запропонувала провести обговорення під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом КНР паном Фань Сяньжунем.

  Крім того, сторони розглянули можливість участі Посольства, Канцелярії й особисто пані Чжао Лі в організації та підтримці двох конференцій, які Асоціація запланувала провести в четвертому кварталі 2021 року. Українсько-Китайська конференція «Україна/ Регіони — Китай. Нові шляхи співпраці» та конференція на тему проблем контрабанди поставки товарів з Китаю в Україну.

  Було оновлено питання інформаційної співпраці, а саме отримання інформації про китайські компанії у сфері виробництва та надання послуг за запитом Асоціації та підняті деякі візові питання.

  Зустріч з пані Чжао Лі була однією з ланок підготовки Асоціації до зустрічі з Послом КНР в Україні паном Фань Сяньжунем.

  Сторони домовились опрацювати наявні питання для подальшої сумісної роботи.

   

  ПРЕЗИДЕНТ АУКС ОЛІЙНИК ВІТАЛІЙ ТА РАДНИК З ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ ПАНІ ЧЖАО ЛІ ПРОВЕЛИ ПЕРШУ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *