Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ПРЕДСТАВНИЦЯ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ З МІСТА КРАМАТОРСЬКА ОКСАНА ТИХОНОВА ОТРИМАЛА НАГОРОДУ ЗА НАЙКРАЩИЙ КЛУБ РАДІОСЛУХАЧІВ МРК

  2011-12-06

  Джерело: Міжнародне радіо Китаю

  З нагоди 70-річчя створення Міжнародного радіо Китаю (МРК) і 50-ї річниці відкриття першого зарубіжного клубу слухачів з 1 червня по 1 грудня 2011 року МРК проводило спеціальний захід: «Всесвітнє відзначення 70-річчя МРК: обираємо десять найкращих зарубіжних клубів слухачів». Про цей захід повідомлялось по радіо. Про нього можна було дізнатися на сайтах МРК 61 мовою світу. За результатами конкурсу обрано десять найкращих клубів закордонних слухачів.

  Представник Клубу радіослухачів Українсько-китайського культурного центру м. Краматорська Донецької області, який удостоєний МРК звання «Найкращого закордонного клубу слухачів 2011 року», Оксана Тихонова була запрошена на церемонію нагородження. Церемонія відбулась 3 грудня 2011 року в Будинку народних зібрань в Пекіні під час урочистого засідання на честь 70-ї річниці створення Міжнародного радіо Китаю. Диплом лауреата конкурсу на звання найкращого закордонного клубу радіослухачів Оксані Тихоновій вручив член політбюро ЦК КПК, начальник відділу пропаганди ЦК КПК Лю Юньшань. Під час церемонії нагородження був присутній посол України в КНР Юрій Костенко. Разом з представниками клубів радіослухачів з Пакистану, Шрі-Ланки, Індії, В’єтнама, Туніса, Німеччини, Куби, Австраліі Оксана Тихонова також відправилась в екскурсійну поїздку по Китаю.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *