Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Представники українських вишів взяли участь у Міжнародному семінарі для ректорів університетів-2018

  2018-08-10

  Минулого місяця у м.Шеньян провінції Ляонін КНР за сприяння Міністерства комерції КНР відбувся Міжнародноий семінар для ректорів університетів-2018. Україну представили три заклади вищої освіти – з Тернополя, Ніжина та Києва.

  Делегація відвідала декілька університетів країни: Шеньянський педагогічний унівесритет, філіал Далянського політехнічного університету, Північно-східний університет та Східно-китайський педагогічний університет, де мала змогу ознайомитися із системою освіти країни.

  Як зазначив начальник відділу у справах молоді, доцент ТНПУ ім.В.Гнатюка Брославський Володимир Любомирович, уряд КНР взяв курс на зміну стереотипів про Китай та формування позитивного іміджу країни. Тому вже декілька років на замовлення Міністерства комерції КНР проводяться заходи, які дають можливість представникам різних країн побачити сучасний Китай.

  За словами пана Володимира, університети Китаю зацікавлені у співпраці з Україною. Вони готові приймати студентів з України, реалізовувати програми обміну студентами, їм цікаві спільні наукові дослідження. Крім цього, зараз активно обговорюються можливості співпраці ТНПУ з провідними педагогічними вишами Китаю, готуються відповідні документи.

  Нагадаємо, що цьогоріч у червні на Міжнародному культурно-освітньому форумі «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай» ТНПУ ім.В.Гнатюка вже підписав Меморандуми про співпрацю з 11 китайськими університетами.

  sdr

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *