Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Представники Освітньо-Професійного Альянсу «Один пояс, один шлях» відвідали Харківську область

  2019-03-11

  Представники Альянсу відвідали Харківську область, щоб взяти участь в українсько-китайському науково-практичному форумі “Цифрове майбутнє технологій”, в рамках якого відбулася офіційна церемонія прийняття Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка до складу Освітнього Альянсу “Один пояс, один шлях” і відкриття Українсько-китайського центру.

  Офіційну церемонію прийняття до Альянсу проводив генеральний секретар Освітньо-Професійного Альянсу «Один пояс, один шлях» Хе Джун. У зустрічі також брали участь ректор ХНТУСГ Олександр Нанка, представники університету та виконавчого апарату обласної ради.

  У списку завдань українсько-китайського центру ХНТУСГ: залучення новаторських ресурсів, формування нового виробництва, сприяння перетворенню традиційного виробництва для досягнення нових поставлених цілей, проведення наукових досліджень для перетворення виробництв загального характеру, ключових і перспективних в пріоритетні, наукове вивчення технології виробництва з метою результативної його трансформації в нову якість, обмін досвідом за принципом «учитель з учнем», спільне будівництво робочих об’єктів, прийняття і здійснення заходів по досягненню відкритості і кооперації. В цій діяльності увага повинна приділятися спільному використанню інформаційних ресурсів у галузі освіти, активізації обміну технологіями і перетворення їх, обміну фахівцями, співпраці і обміну в галузі культури, практичної реалізації принципу «від спільного розвитку – до спільного процвітання».

  Довідково: Альянс є добровільною неурядовою, некорпоративною, неприбутковою соціальною групою, що складається з закладів вищої освіти, підприємств й інших навчальних закладів країн і регіонів ініціативи «Один шлях, один пояс». Альянс має на меті розвиток наявних ресурсів, додаткових переваг, спільних інновацій і співпраці, надає повний доступ до характеристик та переваг підрозділів-членів Альянсу та сприяє обміну ресурсами, додатковими перевагами та розвитком регіональної освіти на основі духу Альянсу, миру та співпраці, відкритості та інклюзивності, взаємного навчання та спільної взаємодії, користь від надання кадрової підтримки для розбудови освіти, а також для того, щоб дозволити країнам партнерам досягти успіхів у сферах політики, інфраструктури, торгівлі, фінансів і міжособистісних зв’язків. До складу Альянсу входить понад 75 закладів освіти, наукових установ з 5 континентів.

  f88727c2cacf39df54ecc2f53de65_mid

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *