Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Уряд КНР просить банки скоротити купівлю доларів – Reuters

  2023-08-04

  Валютні регулятори Китаю просять деякі комерційні банки скоротити чи відкласти покупку доларів США, щоб уповільнити знецінення юаня. Про це пише Reuters з посиланням на двох людей, обізнаних із цього питання. Про це повідомляє SilkBridge.

  Неофіційна інструкція, або так зване «віконне керівництво», є новим заходом у серії кроків, зроблених владою цього року для підтримки валюти, яка постраждала від нестійкого відновлення економіки Китаю після пандемії та підвищення прибутковості долара США та інших валют.

  Одне з джерел повідомило, що регулюючі органи наполягають на тому, щоб банки утримувалися від покупок доларів за власними торговими рахунками через «недавнє знецінення юаня».

  Державна валютна адміністрація (SAFE) повідомила Reuters, що очікування обмінного курсу були стабільними і наполягатимуть на «нейтральному до ризику» підході компаній та фінансових установ. «Очікування щодо обмінного курсу юаня стабільні, а валютний ринок має основу для задоволення справжніх та відповідних потреб в іноземній валюті», – заявили у SAFE у відповідь на запит Reuters.

  Юань, що жорстко регулюється, досяг восьмимісячного мінімуму в липні і втратив 3,6% по відношенню до долара з початку року.

   

  Уряд КНР просить банки скоротити купівлю доларів – Reuters

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *