Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Позиція Китаю щодо війни росії проти України впливає на імідж країни не лише серед європейських споживачів, але й серед бізнесу – Домбровскіс

  2023-09-25

  Позиція Китаю щодо війни Росії проти України впливає на імідж країни не лише серед європейських споживачів, але й серед бізнесу.

  Про цей заявив у понеділок європейських комісар з торгівлі Валдіс Домбровскіс у своїй промові, перебуваючи у Пекіні – повідомляє Українська асоціація китаєзнавців.

  Територіальна цілісність є ключовим принципом Китаю в міжнародній дипломатії. Війна Росії є грубим порушенням цього принципу. Китай також завжди виступає за те, аби кожна країна могла вільно обирати свій власний шлях розвитку.

  Проте, Китай намагається позиціонувати себе як нейтральну сторону, водночас пропонуючи Москві дипломатичний та фінансовий шлях порятунку, оскільки міжнародна ізоляція останньої поглиблюється.

  Тому нинішня позиція Китаю є незрозумілою для європейців, наголосив Домбровскіс.

  Коментар УАК: Домбровскіс перебуває у Пекіні з робочим візитом, мета якого продемонструвати бажання ЄС продовжувати торгівлю с Китаєм за умови досягнення низки необхідних умов, зокрема деполітизації бізнес середовища у Китаї.

   

  Позиція Китаю щодо війни росії проти України впливає на імідж країни не лише серед європейських споживачів, але й серед бізнесу – Домбровскіс

  Фотографія: Dan Bejar. Джерело:https://www.wsj.com/articles/why-the-war-in-ukraine-may-not-deter-china-bc8aae89

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *