Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Посольство в Китаї оголосило художній конкурс-виставку «Мир для України»

  2024-02-05

  Посольство в Китаї оголосило художній конкурс-виставку «Мир для України»
  Посольство України в КНР вдруге організовує конкурс-виставку художніх робіт під назвою «Мир для України», до якого можуть долучитися всі українці, а також громадяни Китаю та інші небайдужі іноземці незалежно від віку та місця проживання.

  Як передає Укрінформ, про це Посольство повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

   

  Посольство в Китаї оголосило художній конкурс-виставку «Мир для України»

   

  Для участі у конкурсі-виставці необхідно підготувати малюнок, картину, аплікацію, вишивку, фото, скульптуру чи будь-який інший художній твір на одну із запропонованих тем:

  • Україна після перемоги
  • Українські герої
  • Війна очима дітей
  • Підтримка України з-за кордону
  • Україна незламна
  • Культура та історія України

  Виконані роботи необхідно надіслати до Посольства не пізніше 17 лютого 2024 р. за адресою: 北京市朝阳区三里屯东六街11号乌克兰驻华大使馆. Отримувач:切尔果维. Контактний телефон: 010 6532 6359.

  Кожен митець отримає диплом учасника – для цього разом з художнім твором до Посольства слід надіслати відомості про автора: ім’я, громадянство, вік та e-mail.

  Отримані роботи експонуватимуться у холі Посольства та будуть доступні для перегляду всіма відвідувачами нашої дипломатичної установи.

  Крім того, 19 лютого 2024 р. фотографії робіт будуть розміщені на акаунті Посольства у Weibo (без зазначення інформації про автора). Троє митців, чиї твори наберуть найбільшу кількість уподобань, а також наймолодший учасник конкурсу отримають призи Посольства.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *