Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Посольство України в КНР взяло участь у 16-й Китайській міжнародній виставці кіно та телепрограм

  2019-09-25

  Як повідомляє Міністерство закордонних справ України, 11-12 вересня 2019 р. Посольство України в КНР взяло участь у роботі 16-ої Китайської міжнародної виставки кіно та телепрограм, що проходила у Китайському національному виставочному центрі у м. Пекін.

  Організаторами цьогорічного заходу стали Адміністрація ТБ та радіо КНР, Китайська міжнародна корпорація телебачення, Китайський центр обмінів фільмів, радіо та телепрограм.

  У заході взяли участь близько 100 китайських компаній, що мали власні стенди: China Central Television, China National Radio, CGTN, CCTV Animation, Jiangsu Broadcasting Corporation, Daylight Entertainment, New Classics Media, CHNPEC, CITVC, Youku, Sina та ін. Іноземні учасники були представлені посольствами, акредитованими в Китаї, та компаніями з понад 10 країн світу: Великої Британії, Мальти, Румунії, Південної Кореї, Непалу тощо.

  Відвідувачі національного стенду України мали можливість ознайомитися з презентаційними матеріалами про можливості української кіноіндустрії: трейлерами та каталогами українських фільмів, інформацією про можливості спільного кіновиробництва, каталогами українських виробників, аналітичною інформацією про український кіноринок тощо.

   

  0000406-big

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *