Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Посольство КНР в Україні влаштувало урочистий прийом з нагоди 74-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки

  2023-10-05

  Увечері 28 вересня 2023 року в київському готелі «Inter Continental» Посольство Китаю в Україні провело урочистий прийом з нагоди святкування 74-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки. Про це повідомило CRI Online.

  На прийомі були присутні посол КНР в Україні Фань Сяньжун, віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук, заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, міністр аграрної політики і продовольства Микола Сольський, міністр молоді та спорту, голова Олімпійського комітету України Вадим Гутцайт, перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова, державний секретар Кабінету міністрів Олександр Ярема, заступник міністра енергетики Фарід Сафаров, мер Києва Віталій Кличко, голова Київської ОДА Руслан Кравченко, мер Фастова Михайло Нетяжук, а також представники Верховної Ради України та інших державних відомств, представники органів місцевого самоврядування, економіки і торгівлі, науки і техніки, освіти, культури, політичних партій, аналітичних центрів та інших кіл, дипломатичні представники різних країн в Україні, підприємств з китайським капіталом і китайці, які проживають в Україні – всього майже 300 осіб.

   

  Посольство КНР в Україні влаштувало урочистий прийом з нагоди 74-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки

   

  На прийомі пролунали державні гімни Китаю та України, виступили Посол Китаю в Україні Фань Сяньжун та перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

   

  Посольство КНР в Україні влаштувало урочистий прийом з нагоди 74-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки

   

  Посол Фань Сяньжун сказав у своїй промові, що після 74 років наполегливої боротьби китайського народу Китай успішно став однією з найбільших і потужних країн світу, здобув нових великих досягнень, якими пишається китайський народ. Сьогодні китайський народ з піднятою головою пройшов новий шлях побудови сучасної та могутньої соціалістичної країни та досягне великого відродження китайської нації завдяки модернізації в китайському стилі.

  Посол Фань Сяньжун зазначив, що в дипломатії Китай дотримується принципів миру, розвитку, співпраці та обопільного виграшу, а також виступає за побудову спільноти єдиної долі людства. Десять років тому голова КНР Сі Цзіньпін, щоб відповісти на питання «куди піде людство?», що є спільною проблемою для міжнародної спільноти, і висвітлити шлях вперед у світі, який вагається і шукає, зробив внесок у китайське рішення, запропонувавши ініціативу побудови спільноти єдиної долі людства. За 10 років пошуків і практики ця концепція постійно збагачувалася і розвивалася. Все більше і більше країн світу на власному досвіді усвідомлюють, що розвиток Китаю є можливістю для їхніх власних країн, і всі вони сподіваються міцніше потиснути руку Китаю для подальшого розширення та поглиблення співпраці з Китаєм. Він сподівається, що дружнє співробітництво між Китаєм і Україною буде продовжувати розширюватися і поглиблюватися, заявивши, що як відповідальна світова держава Китай завжди буде твердо стояти на боці миру, діалогу та історичної справедливості та відіграватиме активну роль у просуванні якнайскорішого політичного врегулювання української кризи.

  Посольство КНР в Україні влаштувало урочистий прийом з нагоди 74-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки

  У своєму виступі перший заступник Міністра закордонних справ МЗС України Еміне Джапарова від імені Уряду України та гостей тепло привітала з 74-ю річницею утворення Китайської Народної Республіки, привітала китайський народ із великими досягненнями у національному будівництві, економічному розвитку, міжнародному співробітництві та інших сферах, висловивши готовність України  разом з Китаєм докладати зусиль для сприяння безперервному розвитку відносин дружнього співробітництва між двома країнами, а також сподівання, що Китай відіграватиме активну роль у сприянні швидкому настанню миру.

  Китайські співвітчизники, які були присутні на зустрічі, відзначили, що відчувають величезне хвилювання та тепло від можливості бути присутніми на святкуванні дня народження своєї Батьківщини в умовах кризової ситуації в Україні.

   

  Посольство КНР в Україні влаштувало урочистий прийом з нагоди 74-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки

   

  Під час прийому гості тепло вітали з 74-ю річницею утворення Китайської Народної Республіки. Посольство також спеціально презентувало та поширювало серед гостей щойно опубліковану білу книгу «Разом будувати спільноту єдиної долі людства: ініціативи та дії Китаю», яка була добре сприйнята гостями.

  Під чудову традиційну китайську музику – «Жасмин», «Радість», «Місяць серед кольорових хмар», прийом був наповнений дружньою атмосферою.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *