Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Посол України в КНР зустрівся з керівництвом китайської компанії Sinomach

  2020-11-12

  Посол України в КНР Сергій Камишев та представники Посольства України в КНР зустрілись з Президентом китайської корпорації Sinomach п.Чжан Сяолунєм в рамках візиту до м. Шанхай для участі в Китайській міжнародній виставці імпортних товарів (СІІЕ), яка проходила з 5 по 10 листопада. У зустрічі також взяли участь керівники її дочірніх організацій China Machinery Engineering Corporation (CMEC), China National Engineering Corporation (CCEC) та YTO.

  Рік заснування корпорації Sinomach — 1985-й, її робота здійснюється у широкому спекторі галузей економіки, включаючи розвиток інфраструктури, виробництво техніки, сільське господарство, нафтохімію, транспорт, енергетику, охорону навколишнього середовища тощо.

  Під час зустрічі сторони обговорили можливості розширення співробітництва корпорації Sinomach в Україні. Зокрема, Посол С.Камишев запросив корпорацію Sinomach інвестувати у розвиток інфраструктури чорноморського узбережжя України.

  Зі свого боку, Президент китайської корпорації наголосив на зацікавленості у нарощуванні імпорту сільськогосподарської продукції з України, капіталовкладеннях у модернізацію інфраструктури, задіяної у сільському господарстві, а також експорті китайської сільгосптехніки в нашу країну. Пан Чжан Сяолунь повідомив про наміри корпорації створити інноваційний сільськогосподарський парк в Україні.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *