Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Посол України Сергій Камишев зустрівся з керівництвом провінції Хубей та м.Ухань

  2020-12-07

  Наприкінці листопада Посол України в КНР Сергій Камишев в рамках візиту делегації Посольства до міста Ухань провів зустріч з Президентом Китайського Комітету сприяння міжнародній торгівлі провінціі Хубей пані Чжан Сяомей та Президентом Китайського Комітету сприяння міжнародній торгівлі м.Ухань паном Сунь Юаньсyнем. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  Китайський Комітет сприяння міжнароднiй торгівлі м.Ухань є місцевим представництвом найбільшої державної Всекитайськоі бізнес-асоціації з просування міжнародної торгівлі (CCPIT), яка підтримує тісні зв’язки з більш ніж 400 торговими палатами, торгово-промисловими об’єднаннями, зовнішньоторговельними асоціаціями та торгово-економічними організаціями більш ніж 100 країн і регіонів світу.

  У ході цих зустрічей обговорювались можливості відновлення в постепідемічний період 2021 року В2В заходів за участі українських та китайських підприємців, а також торговельно-економічного діалогу асоціацій України та КНР.

  Зазначені зустрічі стали продовженням роботи Посольства з метою розширення співпраці на рівні бізнес-асоціацій України та КНР, створення передумов для зростання комерційних зв’язків між нашими країнами та їх регіонами.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *