Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Посол України зустрівся із Заступником Міністра закордонних справ КНР

  2020-07-01

  30 червня 2020 року в Міністерстві закордонних справ Китаю відбулась зустріч Посла України Сергія Камишева з Заступником Міністра закордонних справ КНР ЛЕ Юйченом. У ході бесіди сторонами було обговорено широке коло актуальних питань порядку денного відносин України з КНР. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  Зокрема, обговорено взаємодію двох країн у протидії пандемії COVID-19. Посол Сергій Камишев подякував китайським партнерам за надану Україні гуманітарну допомогу та сприяння МЗС КНР у забезпеченні авіаперевезень гуманітарних вантажів до України.

  Заступник Міністра ЛЕ Юйчен висловив підтримку запропонованим Україною спільним крокам, спрямованим на активізацію українсько-китайських контактів на високому рівні та поновлення практики обміну візитами.

  китай - посол україни зустрівся із заступником міністра закордонних справ кнр

  Під час зустрічі дипломати також обмінялися інформацією щодо внутрішньополітичного становища в їхніх країнах, окреслили перспективи співпраці в рамках міжнародних організацій, а також взаємодії у контексті участі України у 3-му Шанхайському імпортному Експо (5-10 листопада ц.р.) Сторони висловили обопільне задоволення нинішнім станом та перспективами розвитку стратегічного партнерства й практичної взаємодії України й КНР.

  китай - посол україни зустрівся із заступником міністра закордонних справ кнр
   
  Фото Посольства України в КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *