Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Посол України в КНР відвідав штаб-квартиру State Grid Corporation of China

  2020-06-12

  10 червня в штаб-квартирі одного з найбільших підприємств у світі State Grid Corporation of China відбулася зустріч Посла України в КНР Сергія Камишева з Виконавчим віце-президентом компанії Лю Цзехуном. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР. Згадана компанія, спеціалізуючись переважно на обслуговуванні енергомереж, у т.ч. за межами КНР, надає свої послуги близько 1,1 млрд. клієнтам та посідає п’яте місце в світі за обсягами доходів серед компаній цього профілю.

  Передумовою зустрічі став зростаючий інтерес цього підприємства до енергоринку України, який на сьогодні реалізований компанією шляхом участі у двох проєктах (на основі контрактів ЕРС): будівництво в Харківській області підстанції «Слобожанська» на 330 кВ та 100-км лінії електропередач; будівництво в Запорізькій області найбільшого в Європі суходільного вітропарку «Зофія-2» потужністю 750 МВт.

  З урахуванням наданої китайським співбесідником інформації про стан реалізації цих проєктів, Посол України запропонував всебічне сприяння і супровід з боку Посольства для їхнього успішного завершення.

  Як повідомив Лю Цзехун, його компанія продовжує розглядати перспективи посилення своєї ділової присутності в Україні, зокрема з урахуванням інтересу до приватизації та участі спільно з НЕК «Укренерго» в процесі інтеграції об’єднаної енергетичної системи України до загальноєвропейської ENTSO-E, запланованої на 2023 р. З цією метою в Україні у 2020 р. відкрито представництво компанії, а відряджені до України китайські спеціалісти вивчають економічні та технічні параметри електроенергетичної системи України.

  Посол України подякував керівництву State Grid Corporation of China за його готовність сприяти розбудові енергетичної незалежності України, а також запросив здійснити візит до нашої держави та розглянути й інші інвестиційні можливості. У цьому контексті було поінформовано про наявні механізми підтримки іноземного інвестора в Україні (Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, запровадження формату «investment nanny», Офіс зі сприяння інвестиціям UkraineInvest).

  State Grid Corporation of China планує активізувати свою діяльність в нашій державі після зняття карантинних обмежень, запроваджених як в Україні, так і в КНР через спалах COVID-19.

  китай - посол сергій камишев відвідав штаб-квартиру state grid corporation of china

  китай - посол сергій камишев відвідав штаб-квартиру state grid corporation of china

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *