Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Посол Сергій Камишев відвідав Уханьську ділянку пілотної ЗВТ

  2020-11-25

  У рамках робочого візиту Посла України в КНР Сергія Камишева до м.Ухань провінції Хубей, делегація українських дипломатів відвідала Уханьську ділянку пілотної Зони вільної торгівлі провінції Хубей. Під час заходу відбулась зустріч Посла з керівником напряму торгівлі та інвестицій Уханьської ЗВТ паном Ван Чжиганом та групою функціонуючих на території даної ЗВТ представників китайських компаній — імпортерів української продукції (продукти харчування, алкогольні напої, кондитерські вироби, соняшникова олія тощо). Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  Пілотна ЗВТ заснована у 2017 році як один з центрів «відкритості» та міжнародної торгівлі центрального Китаю. Задля створення сприятливих умов для ведення міжнародної торгівлі, у ЗВТ впроваджено безмитний імпорт обладнання та товарів, застосовуються преференційні тарифи податків для компаній, що ведуть діяльність на її території, звільнення від оподаткування транзакції тощо.

  У межах ЗВТ не застосовується система квот щодо імпорту та експорту, подовжені терміни періоду зберігання митного складу, а сплата податків та транзакції можуть бути здійснені у іноземній валюті або юанях. На території Уханьської ділянки ЗВТ представлено понад 1000 підприємств різних сфер діяльності.

  Напишіть відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені Required fields are marked *