Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Посол Сергій Камишев відвідав Уханьську ділянку пілотної ЗВТ

  2020-11-25

  У рамках робочого візиту Посла України в КНР Сергія Камишева до м.Ухань провінції Хубей, делегація українських дипломатів відвідала Уханьську ділянку пілотної Зони вільної торгівлі провінції Хубей. Під час заходу відбулась зустріч Посла з керівником напряму торгівлі та інвестицій Уханьської ЗВТ паном Ван Чжиганом та групою функціонуючих на території даної ЗВТ представників китайських компаній — імпортерів української продукції (продукти харчування, алкогольні напої, кондитерські вироби, соняшникова олія тощо). Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  Пілотна ЗВТ заснована у 2017 році як один з центрів «відкритості» та міжнародної торгівлі центрального Китаю. Задля створення сприятливих умов для ведення міжнародної торгівлі, у ЗВТ впроваджено безмитний імпорт обладнання та товарів, застосовуються преференційні тарифи податків для компаній, що ведуть діяльність на її території, звільнення від оподаткування транзакції тощо.

  У межах ЗВТ не застосовується система квот щодо імпорту та експорту, подовжені терміни періоду зберігання митного складу, а сплата податків та транзакції можуть бути здійснені у іноземній валюті або юанях. На території Уханьської ділянки ЗВТ представлено понад 1000 підприємств різних сфер діяльності.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *