Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Посол Китаю: Пекін поважає територіальну цілісність України

  2015-04-16

  Влада Китаю сподівається, що збройний конфлікт в Україні завершиться якомога швидше, заявив посол КНР в Україні Чжан Сіюнь.

  Китайський уряд поважає суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, а також вибір українського народу.
  Про це заявив надзвичайний і повноважний посол Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнь.
  “Сподіваємося, що збройний конфлікт в Україні завершиться якомога швидше, щоб держава прямувала до стабільного розвитку суспільства та економіки. Китайська влада готова грати позитивну і конструктивну роль в даному питанні”, – цитує дипломата “Радiо Свобода”.
  За його словами, Пекін цінує бажання і зусилля Києва розвивати співпрацю. Китай у свою чергу вважає Україну надійним стратегічним партнером і “однодумцем Китаю в різних сферах”.
  “Співпраця в різних сферах між Китаєм і Україною, переживши період застою в минулому році, зараз набирає тенденцію швидкого відновлення також триває пошук нових проектів”, – заявив Сіюнь.
  Посол  зазначив, що “Китай продовжує залишатися другим за величиною торговим партнером України”.
  За словами Чжана Сіюня, “у важкий для України час китайські підприємства не залишили України”, а продовжили свою роботу. Таким чином, підкреслив посол, Китай демонструє, що має міцну впевненість у потенціалі української економіки.
  Раніше повідомлялося, що Китай інвестує $ 15 млрд в програму доступного житла в Україні.

  news.bigmir.net

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *