Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Посол Китаю в ООН: «Деяким країнам бракує щирості для сприяння мирним переговорам»

  2023-02-07

  6 лютого під час зустрічі Ради Безпеки ООН посол Китаю при Організації Об’єднаних Націй Дай Бін закликав усі країни віддати пріоритет гуманітарним питанням і допомогти «відновити мир якнайшвидше», повідомляє South China Morning Post.

  «Китай знову закликає відповідні сторони пам’ятати про інтереси народу, сприяти миру та намагатися всіма можливими способами підштовхнути сторони конфлікту до відновлення мирних переговорів та якнайшвидшого припинення війни», — сказав Дай Бін, додавши, що Китай «завжди стоїть на боці миру, діалогу та людяності».

  Дай Бін зазначив: «Конфлікти не виявляють жодних ознак послаблення, а логіка військового рішення переважає, і велика кількість важкої зброї продовжує надходити на поля битв».

  «Міжнародне співтовариство шкодує про гуманітарні втрати під час конфлікту. Але зацікавленим сторонам бракує щирості для сприяння мирним переговорам і рішучості, аби вирішити проблему політичним шляхом», – додав китайський дипломат.

  «У той час, коли все ще тривають збройні конфлікти, пріоритет слід віддавати гуманітарним питанням. Ми заохочуємо міжнародне співтовариство продовжувати підтримувати гуманітарний дух, збільшувати масштаби допомоги всім постраждалим людям, прискорювати ремонт цивільної інфраструктури, щоб пом’якшити вплив конфлікту на життя людей».

  Критикуючи санкції, що були введені проти Росії у зв’язку з російською військовою агресією в Україні, посол КНР зазначив: «В епоху зростаючої інтеграції та глобалізації навмисні санкції та штучне блокування промислових і постачальницьких ланцюжків лише посилять ефект кризи та завдадуть великих збитків всьому світу, особливо країнам, що розвиваються».

  Посол Китаю в ООН: «Деяким країнам бракує щирості для сприяння мирним переговорам»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *