Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Посланець Китаю обговорив «кризу в Україні» з представниками МЗС Франції

  2024-03-13

  Спецпредставник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей на зустрічі в Парижі із заступником керівника департаменту з питань політики та безпеки МЗС Франції Джонатаном Лакотом обговорив війну Росії проти України.

  Як передає Укрінформ, про переговори дипломатів двох країн повідомляє МЗС КНР.

  «Лі Хуей ознайомив французького дипломата з обставинами нинішнього раунду човникової дипломатії та сказав, що зараз найневідкладніше – охолодити ситуацію та знайти вихід для припинення вогню і якнайшвидшого завершення війни», – йдеться в повідомленні.

  Посланець Пекіна також зауважив, що Китай і Франція як великі країни з глобальним впливом повинні працювати разом для створення мирного, стабільного і рівноправного багатополярного світу.

  «Китай готовий продовжувати підтримувати тісні контакти з Францією стосовно врегулювання «кризи в Україні» (так у Пекіні називають війну – ред.)», – додав Лі.

  Лакот, своєю чергою, як розповіли в китайському дипвідомстві, «високо оцінив зусилля Китаю з посередництва в «українській кризі»… та сказав, що «криза в Україні» вплинула на європейську безпеку і міжнародний порядок».

  Французький дипломат також зазначив, що його країна й Китай як постійні члени Ради безпеки ООН мають більшу відповідальність і зобов’язання спільно сприяти належному врегулюванню «кризи» та підтвердив готовність Парижа продовжувати комунікацію з Пекіном стосовно цього питання на всіх рівнях.

   

  Посланець Китаю обговорив «кризу в Україні» з представниками МЗС Франції

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *