Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Польща і Китай можуть прокредитувати модернізацію українських енергогенеруючих компаній

  2017-02-16

  Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки та оборони повідомив про свої домовленості з польськими та китайськими партнерами щодо модернізації українських енергогенеруючих компаній, передає УНН із посиланням на прес-службу Глави держави.

  “Ми про це говорили з моїми польськими колегами щодо можливості залучення кредитних ресурсів і під час моєї нещодавньої зустрічі з Президентом Китаю Сі Цзіньпіном, щоб переорієнтувати китайське кредитування. Для цього є усі необхідні позиції”, — зазначив П.Порошенко.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко повідомив, що сьогодні на засіданні РНБО буде розглядатися питання енергетичної блокади на Донбасі.

  Як повідомляв УНН, 15 лютого уряд ухвалив рішення про надзвичайні заходи в енергетиці. Рішення було прийнято на фоні блокади активістами на залізниці поставок вугілля з Донбасу.

  В ООН заявивли, що блокада залізниці на Донбасі призведе до фінансових збитків та зростання безробіття. У ЄС вказали на занепокоєння через блокаду на Донбасі.

  Прем’єр-міністр В.Гройсман назвав блокаду постачання вугілля взимку злочином.

  Як повідомляв УНН, в кінці січня 2017 року учасники програми добровольчих батальйонів на Донбасі почали блокаду залізниці і заблокували 3 ключові гілки перевезення вугілля. У Луганській області перекрито рух по залізниці на лініях “Луганськ-Лисичанськ” і напрямок “Гірське-Золоте”. 2 лютого близько 50 озброєних людей у камуфляжі перекрили рух на залізничному переїзді у Бахмуті.

  “УНН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *