Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  По всьому світу через коронавірус припиняють транспортне сполучення з Китаєм

  2020-01-29

  По всьому світу уряди країн та окремі іноземні авіаперевізники припиняють транспортне сполучення з Китаєм через поширення коронавірусу.

  Україна

  Директор Директорату громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я Андрій Скіпальський повідомив, що Україна з 3 лютого припинить пряме авіасполучення з Китаєм. В авіакомпанії МАУ зазначили, що 31 січня та 4 лютого за розкладом здійснять рейси лише з китайського міста Санья до Києва. Після чого до 24 лютого перевізник припиняє польоти до Китаю.

  Ще одна українська авіакомпанія SkyUp, яка виконує чартерні рейси для туроператора JoinUp, повідомила, що планує повертати своїх туристів з китайського острова Хайнань рейсами 29 січня й 1 лютого. Також SkyUp скасовує авіарейси в Китай у зв’язку з коронавірусом.

  В Україні не зафіксували жодного випадку зараження китайським коронавірусом.

  Казахстан

  В уряді країни вирішили скасувати з Китаєм автобусні, залізничні та авіаперевезення з 29 січня, 1 лютого та 3 лютого відповідно. Крім того, Казахстан припинить видавати візи громадянам Китаю.

  Уряд країни відмовив Міжнародній Федерації тенісу про перенесення відбіркових матчів Кубка Федерації з міста Дунгуан у Китаї до Нур-Султана в Казахстані з 4 по 8 лютого, а також скасував проведення відбіркового чемпіонату Азії з водного поло з 12 по 16 лютого.

  Станом на 29 січня у Казахстані не зареєстрували випадків інфікування китайським коронавірусом.

  Велика Британія

  Британська авіакомпанія British Airways повідомила, що припиняє рейси з та до Пекіна та Шанхая до 31 січня. До цього часу авіаперевізник має оцінити ситуацію. Рейси до Гонконгу залишаються незмінними.

  Як пише Sky News, на сайті British Airways неможливо забронювати квитки до Шанхая та Пекіна до березня 2020 року. Також видання зазначає, що британців, які повернуться з Китаю, на два тижні відправлять на карантин.

  Південна Корея та Індонезія

  Південнокорейський лоукост Air Seoul та приватна авіакомпанія Індонезії Lion Air оголосили, що припиняють усі польоти в Китай через загрозу поширення коронавірусу, пише AP. У Південній Кореї вже зафіксували 4 випадки зараження коронавірусом.

  Монголія та Киргизстан

  У Монголії з 27 січня закрили усі пункти перетину кордону з Китаєм та до 2 березня призупинили заняття в університетах, школах і дитячих садках. У Киргизстані закрили наземний кордон із Китаєм, щоб завадити розповсюдженню вірусу. В обидвох країнах не зафіксували жодного випадку зараження.

   

  “hromadskе”

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *