Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Плани співпраці ТПП України з китайськими партнерами у 2021 році

  2021-04-12

  Президент Торгово-промислової палати України Чижиков Геннадій зустрівся з новопризначеним Торговим Радником Посольства КНР в Україні паном Чжоу Лі, щоб обговорити перспективи двосторонньої співпраці. Про це повідомляє прес-служба ТПП України.

  У ході зустрічі-знайомства сторони обговорили перспективи подальшого ділового співробітництва між Україною і КНР. Зокрема, сторони розглянули можливість організації торгового марафону для обміну досвідом, проведення двостороннього форуму наприкінці року, а також участі українських підприємців у виставці China International Import Expo у 2021 році.

  На сьогодні в різних провінціях Китаю працюють 5 представників ТПП України, активну діяльність веде двостороння ділова рада.

  Влітку 2018 ТПП України разом з Китайської радою сприяння міжнародній торгівлі (CCPIT) підписали Меморандум про приєднання ТПП України до Ділової ради Шовкового шляху. Першим кроком в новому статусі стало створення на базі Палати в Україні Центру сприяння ініціативи «Один пояс, один шлях». Крім цього, Палата є членом Міжнародної палати Шовкового шляху.

  Плани співпраці ТПП України з китайськими партнерами у 2021 році

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *