Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Питання двосторонньої співпраці обговорили податківці України та Китаю

  2018-02-09

  Делегація України на чолі з в.о. голови ДФС Мирославом Проданом обговорила з Державною податковою адміністрацією КНР питання двостороннього співробітництва.

  «Під час зустрічі з головою Державної податкової адміністрації КНР Ван Цзюнь відбувся обмін досвідом у сфері протидії злочинам у галузі оподаткування, контролю за сплатою податків, електронної сплати податків, створення пільгових механізмів для малого та середнього бізнесу, законодавчого регулювання тощо», – зазначили в Посольствi України в КНР.

  Окрім цього, сторони обговорили етапи формування сучасних податкових систем України та Китаю, а також спільні та відмінні підходи у своїй поточній діяльності.

  У ході переговорів керівники фіскальних органів дійшли згоди щодо необхідності перегляду існуючої договірно-правової бази у податковій сфері на предмет її відповідності сучасним викликам та потреби внесення змін.

  Ван Цзюнь офіційно запросив українську сторону взяти участь у Конференції у сфері оподаткування, яка проходитиме в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях» 16-18 травня ц.р. в м.Астана (Казахстан).

  Українська делегація бере участь в Першій Глобальній конференції з питань транскордонної електронної комерції.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *