Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Після обвалу на фондовому ринку Китай оголосив «війну» корупції в Центробанку

  2015-07-30

  Уряд КНР посилює заходи щодо припинення потенційних випадків корупції в Народному банку Китаю. Про це повідомляється в циркулярі Центральної комісії КПК з перевірки дисципліни.
  У документі говориться, що, починаючи з 2012 року, в Центробанку була запущена система «контролю і профілактики ризиків». Основним завданням даного механізму є розслідування проектів та причетних до них людей, інформує еizvestia.com.
  «З метою підвищення ефективності превентивних заходів розпочато зміцнення структури системи, чистка механізмів її внутрішнього управління і перегляд методів дій», – йдеться в документі.
  Під діями в циркулярі маються на увазі системи пропаганди та оповіщення співробітників, а також залучення чиновників до відповідальності у разі «виявлення порушень», наголошується в документі.
  Нововведення стало реакцією уряду на триваючі коливання на фондовому ринку материкового Китаю. У понеділок торги на Шанхайській фондовій біржі закрилися найпотужнішим за вісім років падінням – індекс Shanghai Composite втратив 345,35 пункту (8,48%), опустившись до значення 3725,56, індекс Shenzhen Component, що відображає ситуацію на Шеньчженьській фондовій біржі, знизився на 1025 , 47 пункту (7,59%) до позначки 12493,05.

  Сегодня.ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *