Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Підведення підсумків 2016

  2016-12-27

  В уряді можуть визнавати напрямок розвитку відносин між Китаєм і Україною, як одне з найбільш перспективних. АУКС сміливо може заявити, що в році, що минає брала активну участь і сприяла різнобічному розвитку і зміцненню взаємовигідних, перспективних відносин між братніми країнами Китаєм і Україною.

  Представники АУКС брали участь у виставках, форумах, тематичних дебатах в м. Києві. Одними з них були: Зустріч з нагоди 67-ої річниці Заснування Китайської Нородної Республіки, де був присутній Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні пан ДУ ВЕЙ; Перший форум Шовкова шляху “Ukraine Silk Road Forum 2016”, VI Національний Експертний Форум, засновником і організатором якого виступає Інститут Горшеніна; Публічні дебати, присвячені українсько-китайським відносинам, що провів Інститут Світової політики та інші.

  Завдяки численним зустрічам і перемовинам, Асоціація налагодила чималу кількість зв’язків і контактів, що сприяє створенню твердої основи подальшого поширення ідеї взаємовигідних відносин між КНР і Україною, а також більшої ймовірності реалізації спільних проектів.

  Хотілось відзначити успіхи в освітній сфері діяльності Асоціації. В результаті старанної роботи між представниками АУКС та навчальними закладами м. Києва були підписані договори, а саме: Київським Національним Університетом Будівництва та Архітектури, Національним Авіаційним Університетом, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – що безсумнівно є першим етапом в розвитку напрямку обміну студентами між двома країнами та популяризації навчання в вищезазначених ВУЗах та в Україні в цілому.

  У майбутньому 2017 році маємо за мету розширити спектр діяльності, прискорити розвиток вже існуючих направлень, організовувати спільні с українськими та китайськими партнерами заходи як робочого, так і розважального характеру, надалі сприяти розвитку Украинсько – Китайських взаємин.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *