Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Підсумки Засідання Правління Китайсько-Української Ділової Ради й Інвестиційні переговори «Китай (Харбін) — Україна»

  2020-12-04

  2-го грудня успішно відбулося Засідання Правління Китайсько-Української Ділової Ради та переговори щодо інвестиційних проєктів Китай (Харбін) — Україна. Організаторами заходу були Китайська міжнародна торгова палата, Торгово-промислова палата України та Народний уряд м.Харбін. У вступному слові мер м.Харбін пан Сунь Чже привітав учасників засідання, а також зазначив: “Сьогоднішній захід додасть нову життєву силу й новий сенс сприятливій взаємодії китайсько-українського співробітництва, відкриваючи нові можливості для розширення багатопрофільних обмінів між Харбіном і Україною, а також країнами Східної Європи для досягнення взаємної вигоди і результатів”.

  В ході зустрічі було обговорено сучасний стан торговельно-економічного співробітництва України і КНР, потенціал співробітництва на регіональному рівні двох країн, обраний і оголошений список заступників голів Китайсько-української Ділової ради від китайської сторони, оголошено створення офісу зі зв’язку Китайсько-української Ділової ради в Харбіні, проведено B2B-переговори. Представники Харбіна відзначили високий інтерес до співпраці з Україною, як на рівні підприємств, так і на рівні асоціацій бізнесу та вищих навчальних закладів.

  У свою чергу Посол України в КНР Сергій Камишев провів зустріч з мером м.Харбін Сунь Чже, тема якої була Міжрегіональна складова двосторонньої співпраці та її розбудова в постепідемічний період. Відзначено тісні історичні зв’язки України із зазначеним містом, а також активну співпрацю провінції Хейлунцзян з українськими регіонами-партнерами у сферах науково-освітніх обмінів, міжлюдських контактів та кооперації підприємств. Висловлено сподівання, що співпраця регіонів двох країн отримає додатковий імпульс у 2021 р. завдяки реалізації ініціативи «Пояс і Шлях».

  Посол України із віце-президентом Китайського Комітету сприяння розвитку міжнародної торгівлі (ССРІТ) Чень Цзяньанєм обговорив шляхи посилення взаємодії на рівні асоціацій України та КНР, у тому числі укладення Меморандуму про співпрацю та організацію спільних заходів в КНР та Україні.

  В онлайн форматі Президент Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва (АУКС) Олійник Віталій та Голова Президії АУКС Шаякубов В’ячеслав також брали участь у Засіданні.

  Варто зазначити, що засновниками Української частини Спільної Українсько-Китайської Ділової ради у 2010 році були ТПП і Асоціація Українсько-Китайського Співробітництва.

  Підсумки Засідання Правління Китайсько-Української Ділової Ради й Інвестиційні переговори «Китай (Харбін) — Україна»

   

  Підсумки Засідання Правління Китайсько-Української Ділової Ради й Інвестиційні переговори «Китай (Харбін) — Україна»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *