Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Підсумки роботи АУКС за літній період та робочий візит президента асоціації до Харківської ОДА

  2020-09-10

  Літній період видався насиченим для офісу асоціації. В рамках діяльності пов’язаної із залученням інвестицій та кредитного фінансування з КНР до України, президент АУКС Олійник В.В. провів ряд зустрічей з представниками обласних та міських адміністрацій України. За період червень – серпень відбулися зустрічі з головою Закарпатської ОДА п. Петровим О.Г.; першим заступником голови Одеської ОДА п. Овечкіним В.І. та головою бюро регіонального розвитку Славським О.В.; першим заступником голови Львівської ОДА п. Годиком А.М., радником голови з питань інвестицій Дніпропетровської ОДА п. Лось Д.О.; першим заступником голови Житомирської ОДА п. Федоренко В.І. та в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку, директором Агентства регіонального розвитку Житомирськоi ОДА; заступником міського голови – бізнес-омбудсменом Львівської міської ради п. Кіраль С.І.; заступником Одеського міського голови п. Вугельманом П.В., міським головою міста Южне п. Новацьким В.М., головою Агентства розвитку мiста Южне п. Шаякубовим В.Ш. та міським головою м.Трускавець п. Кульчинським А.Б.

  Остання з запланованих поїздок президента АУКС Олійника В.В. була проведена до міста Харків, де пройшла зустріч з представниками Харківської обласної державної адміністрації. На зустрічі були присутні з боку ОДА – перший заступник голови обласної державної адміністрації Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна, директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Козлоков Антон Олександрович.

  Сторони обговорили питання загальної інвестиційної ситуації в регіоні, президент АУКС провів усну презентацію роботи асоціації в інвестиційному напрямку, та запропонував взяти участь в проєкті створення інвестецiйного механiзму залучення коштів з КНР в Харківську область. Підсумками зустрічі була домовленість про перші кроки, а саме, отримання від Харківської ОДА переліку проєктів які потребують інвестицій чи кредитного фінансування, а також підтримку подальших робочих контактів.

  Підсумки роботи АУКС за літній період та робочий візит президента асоціації до Харківської ОДА

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *