Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Підсумки робочої поїздки керівництва АУКС до Одеси

  2021-06-04

  28 травня Президент Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Віталій Олійник разом з головою Президії Виконавчого комітету Асоціації В’ячеславом Шаякубовим провели робочу зустріч з Першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації Борисом Волошенковим. Сторони провели обговорення питань розвитку ділової активності регіону, збільшення робочих місць за рахунок впровадження проєктів підприємствами малого та середнього бізнесу з залученням китайських партнерів. Обговорювались проєкти сільськогосподарського напрямку, швейної промисловості та інші.

  Крім того, відбулося знайомство з начальником управління міжнародних відносин обласної державної адміністрації Романом Григоришиним. Він поінформував про плани діяльності новоствореної Агенції регіонального розвитку Одеської області, одним з основних завдань якої є створення комфортних умов та сервісу для реалізації інвестиційних проєктів, підвищення інвестиційної привабливості регіону, залучення інвестиційних та кредитних ресурсів для регіонального розвитку.

  Друга половина робочої поїздки була присвячена зустрічі з головою Одеської Асоціації Китайських Бізнесменів паном Цюй Бо та переговорам з Президентом Міжнародної Морської Бізнес Асоціації (ІМBА) — Ігорем Агафоніковим, який в тому році став почесним Членом Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва. Профільними видами діяльності Асоціації є постійна підтримка діяльності та допомога членам ІМBА у сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства та в інших пов’язаних сферах.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *