Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Підсумки робочої поїздки керівництва АУКС до Одеси і Южного

  2021-02-22

  Президент Асоціації Українсько-Китайського співробітництва Віталій Олійник та голова Президії виконавчого комітету Асоціації, за сумісництвом голова представництва Південного регіону В’ячеслав Шаякубов завітали з робочим візитом до Одеської обласної державної адміністрації. Гостей приймав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, перший заступник голови Борис Волошенков та Радник голови Тетяна Подерська.

  У ході зустрічі Віталій Олійник розповів про напрями діяльності Асоціації, напрацювання щодо активізації інвестиційних процесів в Україні та системної роботи з китайськими інвесторами, зауваживши на тому, що сьогодні практично відсутні ефективні та дієві механізми роботи з інвесторами. Саме тому робота, перш за все, буде спрямована на формування платформ і бази для співпраці з китайськими інвесторами, для чого вже на цей час проводяться консультації та перемовини з великими корпораціями КНР стосовно намірів та умов співпраці з Україною.

  Зі свого боку голова ОДА проінформував гостей про традиції україно-китайських відносин, що протягом років існують в Одеському регіоні, зокрема, розповів про угоду з провінцією Фуцзянь, що була підписана ще у 2000 році під час його першої каденції на посту голови ОДА з тодішнім губернатором, а нині – очільником КНР Сі Цзіньпінем.

  «Я щиро сподіваюся на продовження діалогу та можливість особисто вітати в Одеському регіоні представників дипломатичного корпусу, губернатора провінції Фуцзянь для обговорення напрямів співробітництва. Впевнений, що наші добрі відносини з Китайською Народною Республікою матимуть подальший розвиток і запевняю, що обласна адміністрація готова до співпраці та координації зусиль у цьому напрямку з Асоціацією Українсько-Китайського Співробітництва», – підсумував Сергій Гриневецький.

  Однією з важливих частин поїздки була зустріч з мером міста Южне Володимиром Новацьким, на якій сторони обговорювали питання розвитку міста, його інфраструктурних та туристичних проєктів, перспективи забудови прибережної зони міста шляхом створення окремого проєкту та фонду для залучення інвестицій з Китаю.

   

  Підсумки робочої поїздки керівництва АУКС до Одеси і Южного

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *