Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Підсумки плідної роботи керівництва АУКС за I квартал 2021

  2021-04-29

  З початку 2021-го року офіс Асоціації проводить активну діяльність. Було проведено ряд зустрічей й консультацій з китайськими компаніями, представниками виконавчої влади та українського бізнесу.

  На початку січня була проведена онлайн зустріч Президента Асоціації Олійника Віталія та Голови Президії АУКС Шаякубова В’ячеслава з Радником з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні паном Лю Цзюнем, на якій обговорили ряд торгово-економічних питань.

  У лютому в головному офісі УКРАЇНСЬКОГО БАНКУ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ (УБРР) пройшла друга зустріч Президента Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Олійника Віталія та Голови Президії АУКС Шаякубова В’ячеслава з Головою Правління УБРР Локтіоновим Олегом. Сторони продовжили обговорення питань пов’язаних з можливою участю власників банку в реалізації інвестиційних проєктів в Україні. На травень запланована зустріч з власниками банку.

  Однією з важливих подій, була зустріч в місті Одеса з Головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, на якій обговорили напрямки співпраці, та координацію зусиль щодо активізації інвестиційних процесів як в Україні так і на обласному рівні, а також питання системної роботи з китайськими інвесторами.

  18-го лютого керівництво АУКС завітали з робочим візитом до мера міста Южне Володимира Новацького. Учасники обговорювали інфраструктурні та туристичні проєкти, перспективи забудови прибережної зони міста, шляхом створення окремого напрямку та фонду для залучення інвестицій з Китаю.

  Під час поїздки до Одеси була проведена ще одна зустріч з президентом фонду Євразія Юрієм Шибановим, обговорювались потреби представників китайського бізнесу в Україні.

  До того ж протягом кварталу було проведено відео конференції з представниками таких китайських компаній: КИТАЙСЬКОЮ КОРПОРАЦІЄЮ ІНЖИНІРИНГУ САМС Генеральним представником країн Центральної та Східної Європи паном Duan Tiezhu, КИТАЙСЬКОЮ НАЦІОНАЛЬНОЮ МАШИНОБУДІВНОЮ КОРПОРАЦІЄЮ Sinomach представником 4-го Департаменту машинобудування та торгівлі паном Liu Yongzhi, з президентом CHINA OVERSEAS DEVELOPMENT ASSOCIATIONS СODA паном He Zheng, і президентом корпорації JANXI INVESTMENT паном Liu Jimin. У процесі конференцій проводились консультації в напрямку визначення сфер, в яких китайські компанії найбільш зацікавлені для розвитку свого бізнесу та інвестицій в Україні.

  24-го лютого в рамках проєкту Асоціації створення механізму залучення інвестицій з КНР до України, керівництво АУКС в Києві провели перемовини з новим керівником українського офісу компанії CHINA MACHINERY ENGINEERING CORPORATION (CMEC) паном Song Zhiwei. Обговорили розширення інтересів компанії до інших напрямків будівельних робіт, окрім реалізації об’єктів в енергетичній галузі. Варто зазначити, що саме ця китайська компанія стала новим Членом Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва у 2021 році (CMEC входить в групу компаній Китайської національної машинобудівної корпорації Sinomach та спеціалізується на будівництві енергетичних об’єктів в області генерації, передачі і розподілу).

  Крім того, Асоціацією проводиться активна робота за запитом членів асоціації з аналізу китайських виробників та постачання їх обладнання в Україну. Це переговори з виробниками обладнання зі зважування транспортних засобів в русі, з енергозбереження, обладнання для зрошування та меліорації.

  Кінець кварталу відзначився приєднанням нових учасників до лав АУКС: ТОВ «Торгово-промисловий союз «Славіль», ТОВ «Комунікаційна Агенція «Спін», ТОВ «Б.Торг Сервіс», ТОВ «Хелмсман Кволіті енд Технолоджі Севрісез Ко., Лтд» та «Wisdom Labs trade» (Узбекистан).

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *