Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ТА УРЯДОМ КНР ПРО ЗАСНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО КОНСУЛЬСТВА УКРАЇНИ У М.ГУАНЧЖОУ

  2011-06-18

  Джерело: МЗС України

  18 червня ц.р. в рамках державного візиту Голови КНР Ху Цзіньтао в Україну у м. Ялта відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка з Міністром закордонних справ Китайської Народної Республіки Ян Цзєчи.

  У ході дружньої та конструктивної бесіди було обговорено широке коло питань двосторонньої співпраці з цілого ряду напрямків і перспективи взаємодії України та Китаю в рамках міжнародних організацій. Керівники МЗС України та КНР обговорили також низку питань міжнародної та регіональної тематики, зокрема, щодо ситуації у регіоні Близького Сходу та Північної Африки.

  Костянтин Грищенко підкреслив, що нинішній візит Голови КНР в Україну має виключно важливе значення, оскільки в його рамках традиційно дружні українсько-китайські відносини переходять на якісно новий рівень.

  За підсумками зустрічі було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Китайської Народної Республіки про заснування Генерального консульства України в місті Гуанчжоу.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *