Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Підписано Меморандум між Радою експортерів та інвесторів при МЗС України та Хайнаньським представництвом Китайської ради з просування міжнародної торгівлі

  2021-05-12

  На тому тижні між Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України та Китайською радою з просування міжнародної торгівлі (CCPIT) провінції Хайнань підписано Меморандум про взаєморозуміння. Підписи під Меморандумом поставили Тимчасовий повірений у справах України в КНР Жанна Лещинська та Голова Хайнаньського представництва CCPIT Лі Чжицзе. Про це повідомляє пресслужба Посольства України в КНР.

  Метою підписання є сприяння українським підприємцям у встановленні прямих контактів з бізнес-колами провінції Хайнань, а також має важливе значення в контексті розбудови Хайнаньського порту вільної торгівлі, що зокрема створюватиме нові можливості для українського експорту в КНР.

  Більше того сторони домовились про поширення інформації, яка може сприяти активізації двосторонньої торгівлі та бізнес контактів, підтримку візитів та зустрічей між підприємствами сторін.

  Підписано Меморандум між Радою експортерів та інвесторів при МЗС України та Хайнаньським представництвом Китайської ради з просування міжнародної торгівлі

  Довідково: CCPIT – це китайська установа з просування міжнародної торгівлі та інвестицій, що заснована у 1952 р. і має представництва в усіх провінціях КНР. Основними цілями діяльності організації є розвиток двосторонньої торгівлі та інвестицій з іноземними країнами, допомога китайським компаніям у виході на іноземні ринки, встановлення партнерських відносин з організаціями з просування торгівлі та інвестицій з інших країн тощо.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *