Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Підписання меморандуму в рамках проекту “Насіння для майбутнього”

  2018-12-12

  Компанія Huawei і Міністерство освіти і науки України продовжать проект «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) для підтримки українських талантів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Відповідний меморандум підписали 4 грудня в Києві міністр освіти і науки України Лілія Гриневич і директор ТОВ «Хуавей Україна» Ма Ці.

  До 2021 року включно до 30 українських студентів зможуть взяти участь в двотижневому стажуванні в КНР, в рамках якого ознайомляться з новітніми стандартами зв’язку і прикладними рішеннями для цифровізації різних сфер життя.

  Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та «Хуавей Україна» також передбачає:

  • співпраця у впровадженні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в галузі освіти і науки;
  • сприяння залученню талановитої молоді до спеціальностей, пов’язаних з ІКТ, і її підтримки;
  • популяризацію ІКТ;
  • розширення контактів в галузі освіти і науки;
  • розвиток наукових і студентських зв’язків для підвищення стандартів в навчанні і викладанні;
  • сприяння розвитку наукових досліджень і прикладних розробок.

  Сторони домовилися також підтримувати організацію спільних науково-практичних конференцій і науково-дослідних програм. Зокрема, йдеться про Huawei Innovation Research Program, наукові публікації в Україні та за кордоном, співпрацю в реалізації проектів з електронного навчання і у сфері кібербезпеки. Документ діє три роки з можливістю продовження.

  Регіональний віце-президент Huawei Марко Ксю зазначив: «Місія Huawei полягає в наданні цифрових технологій кожній людині, дому та організації для створення повністю пов’язаного, інтелектуального світу. Тому ми намагаємося сприяти підготовці ІКТ-талантів для галузі телекомунікацій в Україні. Сподіваюся, що меморандум про співпрацю дозволить нам інтенсифікувати співпрацю з університетами для досягнення цієї мети. Ми є учасниками Національної інвестиційної ради України, тому розглядаємо наше співробітництво з українськими вузами, як внесок провідної ІКТ-компанії в розбудову цифрової України».

   

  46b0186a035fcc76b1b1d26fd42fa_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *