Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ МІЖ АУКС ТА КИЇВСЬКИМ ПОЛІТЕХНІЧНИМ ІНСТИТУТОМ

  2016-10-28

  У грудні 2016 року, між Асоціацією Українсько – Китайського Співробітництва та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в особі Коваль Володимира Олександровича був підписаний договір про співпрацю.

  Обидві сторони домовилися про активну співпрацю у створенні спільних проектів, представництв вищого учбового закладу на території КНР та інших країн. Активізація взаємодії у навчанні студентів пріоритетним напрямкам у науково-технічній сфері, в тому числі в таких галузях, як нові і високі технології, IT, нові матеріали і речовини, сільське господарство, матеріалознавство, електрозварювання, лазерні технології, геологічні дослідження принесе неоціненний вклад в розвиток відносин двох країн.

  Інформація для довідки: Київський Політехнічний Інститут – вищий навчальний заклад інженерного профілю, дослідницький університет, заснований в Києві у 1898 р, на сьогодні це найбільший університет України за кількістю студентів з широким спектром спеціальностей і спеціалізацій для підготовки фахівців з технічних і гуманітарних наук. За рейтингами ВНЗ займає перше місце або ж входить в трійку найкращих в Україні.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *