Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Підготовка українського стенду для участі на Міжнародних виставках ICTS та Energy Show

  2019-04-17

  Асоціація Українсько-Китайского Співробітництва веде активну підготовку участі українських компаній на національному колективному стенді на Міжнародних виставках Information and Communication Technology Show (ICTS) та Energy Show (ES), які пройдуть 17-21 вересня 2019 р. в місті Шанхай (Китай) в рамках Міждународної промислової ярмарки (China International Industry Fair (CIIF).

  Це комплексний захід, який об’єднає 9 великих промислових виставок: IAS  – виставка промислової автоматизації; NEAS – виставка автомобілів на новій енергії; ES – виставка нової енергетики; MWCS 2019 – виставка металообробки та верстатів з ЧПУ; EPTES  – виставка технологій та обладнання для охорони навколишнього середовища; STIS – виставка наукових та технічних інновацій; RS 2019 – виставка промислових роботів; NMIS  – виставка виробництва нових матеріалів; ICTS  – виставка інформаційних та комунікаційних технологій.

  ICTS – виставка національного класу, метою якої є зближення ринку попиту і пропозиції інформаційних технологій, а також надання ефективних B2B платформ для міжнародних експонентів та відвідувачів. У вересні 2019 року ICTS акцентувала свою увагу на темі “Промисловий Інтернет”, зосереджуючись на тенденціях розвитку нового покоління інформаційних технологій в Інтернеті Всесвітньої мережі. ICTS надає величезне значення промисловому інтернету як ключовій технології, що веде традиційне виробництво до комплексного взаємозв’язку людей, машин і матеріалів, і широкому застосуванню цифрових технологій в інтелектуальному розвитку.

  Тематичні розділи: промисловий інтернет; штучний інтелект; хмарні обчислення та великі дані; граничні обчислення; IOT&сенсорна; зв’язок та мережа; інформаційна безпека; інтелектуальний простір; цифрове виробництво.

  ICTS 2019

  Energy Show – це професійна міжнародна виставка, яка орієнтована на нову енергетику, виробництво і розподіл електроенергії, електричні технології та машинобудування.

  ES 2018, 5-денний захід, який привернув 231 експонентів із 14 країн і 174 118 відвідувачів з 83 країн . Що стосується професійних відвідувачів, то вони представляли 26 областей, включаючи машинобудування та виробництво, електроенергетику та електротехніку, автомобілебудування, легке машинобудування і т.д.

  В якості професійних відвідувачів запрошені державні службовці, відповідальні за енергетичний менеджмент, галузеві асоціації та керівники підприємств.

  Тематичні розділи: нові енергетичні технології і обладнання (енергетичне обладнання, відновлювальні джерела енергії, перетворення, розподіл, зберігання, передача та провідність енергії, альтернативні джерела енергії, електричні та електроні пристрої); мережеві технології і обладнання (технології і обладнання інтелектуальних мереж; кабелі, аксесуари і супутнє виробниче обладнання, системи диспетчерського управління електроенергією); управління енергією (цифрова енергія, контрольно-вимірювальні пристрої, рішення по зберіганню і перенесенню даних, енергоефективність і енергетичні послуги, енергозберігання та охорона навколишнього середовища, трансформація енергосистем інтелектуального виробництва, автоматизація будівель).

  ES 2019ES 2019_1

  Спільне проведення декількох виставок забезпечить ідеальну взаємодію між представниками з різних галузей промисловості і створить додаткову цінність для учасників і відвідувачів заходу.

   

  При ранньому бронюванні місця у червні-липні передбачені знижки. За умовами участі прохання звертатись в Департамент з міжнародних заходів АУКС.

  Контактна особа – Марина Вус
  тел.(044)285-70-52

  моб. (063) 234 94 79
  e-mail: [email protected]

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *