Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  ПІДГОТОВКА ПРОВЕДЕННЯ COTTM 2017

  2016-12-23

  Асоціація Українсько-Китайського співробітництва за підтримки Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України здійснює консолідацію представників туристичного ринку для участі у 13-й Міжнародній виставці зарубіжного туризму, що відбудеться у Пекіні з 29 по 31 березня 2017 року.

  “З огляду на те, що витрати громадян КНР у 2015 році на туристичні подорожі склали близько 292 млр. дол. США, Китайська Народна Республіка є світовим лідером за витратами на туризм. Отже, може стати для України цільовим туристичним ринком” – зазначив директор департаменту туризму та курортів Ліптуга Іван Леонідович у листі до АУКС.

  В українській туристичній експозиції СOTTM 2017, серед широко переліку туристичних компаній, які вже працюють (або планують) із китайськими туристами в Україні, приймуть участь наступні: «Червона Рута» (круїзи по р. Дніпро); «СОЛО ІСТ» (тури в Чорнобиль); «Романтік СПА Готель» (м. Яремче); «ДОБРО» (тури в Україну); «ПРЕМ’ЄР ІНТЕРНЕШНЛ» (мережа готелів в Україні). Крім того, планується, що на СOTTM 2017 Україну будуть також представляти фахівці профільних департаментів міськрад Києва, Львова, Одеси та Харкова. Український стенд вже повністю зайнятий учасниками, та вразі необхідності маємо змогу розширити площу для бажаючих взяти учать. В 2017 році АУКС планує залучити ще більшу кількість учасників. На даний момент Асоціацією зарезервовано 42 квадратних метри для учасників з України, а, за необхідністю, площа стенду може бути збільшена (на схемі Україна поряд із CAFE).

  У виставці беруть участь Міжнародні Авіалінії України – флагманська авіакомпанія і найбільший авіаперевізник України.

  mau

  Стенд, який компанія МАУ демонструє на різноманітних міжнародних виставках, завжди є одним з найбільш масштабних та цікавих. Також МАУ надають сприятливі умови для перельоту до Пекіну всім учасникам від України, це значно спрощує вирішення організаційних питань щодо COTTM 2017, оскільки МАУ єдина компанія, яка організовує прямий рейс Київ -Пекін.

  Як учасники, так і експоненти мають чудову нагоду гарно та з користю провести час і дізнатися про новинки в індустрії подорожей і туризму. Загалом щороку створює величезний ринок для всіх учасників, які представлять свої інноваційні послуги туризму.

  Участь в COTTM-2017 сприятиме збільшенню кількості туристів з Китаю до нашої країни та надає змогу налагодити ефективні ділові контакти на китайському туристичному ринку.

  Паралельно йде активна підготовка до виставки SIAL CHINA 2017 – МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ ХАРЧУВАННЯ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ОБЛАДНАННЯ, що проходитиме 17-19.05.2017. SIAL CHINA це китайський варіант відомої паризької виставки SIAL. Міжнародна виставка №1 в КНР за тематикою продуктів харчування, безалкогольних напоїв, вин, спиртних напоїв та спеціалізованого обладнання.  У 2017 році планується проведення ще декількох виставок на території КНР, одні з них це Китайська Освітня та Інвестиційна виставки.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *