Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Петренко запросив китайських інвесторів ретельніше проаналізувати можливості України

  2017-11-21

  Міністр юстиції України Павло Петренко запросив китайських інвесторів до більш ретельного аналізу інвестиційних можливостей України.

  Про це міністр юстиції Павло Петренко зазначив під час зустрічі з Керівником політико-правової комісії ЦК КПК, членом Держради (уряду) КНР Го Шенкунєм в рамках свого робочого візиту до КНР, інформує прес-служба Мін’юсту.

  «Ми розраховуємо на підтримку з боку дружнього Китаю на міжнародній арені. Ми повністю відкриті для економічного співробітництва та запрошуємо китайських інвесторів до більш ретельного аналізу інвестиційних можливостей України, особливо – напередодні великої приватизації, яку уряд планує оперативно реалізувати після прийняття необхідного пакету законів в ВР вже найближчим часом», – сказав міністр юстиції.

  Зазначається, що окремо під час зустрічі обговорювався поточний статус з питань захисту прав власності та інвестицій в Україні, що є принциповими для прийняття рішення під час вкладання коштів в економіку країни з боку міжнародних інвесторів.

  Окрім того Петренко розповів про зміни, які нині запроваджуються в Україні. Зокрема, учасники зустрічі звернули увагу на те, що процес відкриття державних реєстрів та реалізація антикорупційних ініціатив є одним з ключових стратегічних пріоритетів для українського уряду.

  «Мін’юст відкрив реєстри власності та бізнесу. Ми першими серед європейських країн на законодавчому рівні закріпили обов’язок юридичних осіб вказувати своїх реальних власників. Прозорість і відкритість є ефективними засобами боротьби з корупцією та покращення бізнес-клімату в державі. Такий підхід позитивно позначається на обсягах інвестицій в нашу економіку», – наголосив Петренко.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *