Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ПЕРШИЙ КАМІНЬ ЗАЛІЗНИЦІ З КИЄВА ДО БОРИСПОЛЯ БУДЕ ЗАКЛАДЕНО 26 ГРУДНЯ

  2011-12-19

  Джерело: УКРІНФОРМ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Закладення першого каменю проекту “Повітряний Експрес”, який передбачає будівництво залізниці з Києва до міжнародного аеропорту в Борисполі, заплановано на понеділок, 26 грудня. Про це під час презентації інвестиційних можливостей України в Шанхаї заявив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

  “Вже до кінця цього року, а саме 26 грудня, буде закладено перший камінь цього проекту і розпочнуться будівельні роботи”, – сказав В.Каськів. Він назвав його “одним із найважливіших національних проектів України”.

  В.Каськів також повідомив, що українській стороні вдалося зменшити вартість проекту, генпідрядником якого визначено Китайську машинобудівну корпорацію, приблизно на 40 млн доларів. (Відповідно до кредитної угоди, підписаної у вересні 2010 з Ексимбанком Китаю, будівництво “Повітряного Експресу” становило 372 млн доларів).

  “Українська сторона досить жорстко та ефективно” вела переговори про партнерство, у результаті чого вдалося за останні три місяці істотно поліпшити умови реалізації цього проекту і зменшити його вартість орієнтовно на 40 млн доларів. Конкретніше зможемо сказати, коли вже буде уточнено проектну документацію”, – сказав він.

  За словами Каськіва, Україна веде з Китаєм переговори і щодо інших інфраструктурних проектів.

  Глава держагентства нагадав, що з Китаєм вже підписано рамкові контракти на 2 млрд доларів. “Я думаю, що на китайському напрямі у нас в буквальному значенні, без перебільшення, досягнуто проривів”, – резюмував він.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *