Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ УСІХ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ АСОЦІАЦІЇ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ

  2022-06-10

  7-го червня відбулося засідання Членів Правління Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва. Під час якого обговорювались питання визначення стратегії розвитку взаємовідносин з КНР в умовах російської військової агресії. Під час обговорення виступали: Президент Асоціації Олійник Віталій, Член Правління та Радник Президента АУКС Клименко Олександр, Член Правління та Голова Президії виконкому Шаякубов В’ячеслав, Член Правління АУКС Самсонов Віталій. Брала слово присутня на зборах заступниця Голови Президії виконкому Ашрафі Людмила. Крім того, був запрошений представник китайської компанії Beijing Ouyi Internetional Culture development Co кандидат вступу до Членів АУКС пан Че Цзіхао.

  Окремим питанням на засіданні обговорювалась організація отримання гуманітарної допомоги громадянам України з боку китайських партнерів.

  За підсумками засідання Правління було ухвалено рішення про обрання найбільш доцільного варіанту стратегії розвитку взаємовідносин з КНР у напрямку бізнес та культурної дипломатії. Бізнесмени та митці повинні підтримувати зв’язок, який у жодному разі не можна втрачати та необхідно обов’язково розвивати.

  У міру сил ми маємо доносити до китайської сторони реальну ситуацію того, що відбувається в Україні. Всі ці зусилля сприятимуть нормалізації роботи бізнесу та відносин між країнами.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *