Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА АУКС З ПРЕЗИДЕНТОМ УСПП

  2022-06-24

  В кінці другого кварталу 2021 року між Асоціацією Українсько-Китайського Співробітництва та Українським союзом промисловців і підприємців було підписано Угоду про співробітництво. З того часу сторони плідно співпрацюють, проводять регулярні консультації та є стратегічними партнерами в напрямку розвитку українсько-китайських відносин.

  22-го червня було проведено чергову зустріч між Президентом АУКС Олійником Віталієм та Президентом УСПП Кінахом Анатолієм, на якій було обговорено та узгоджено погляди сторін на розвиток взаємовідносин України та Китаю в умовах військової агресії Росії.

  По факту зустрічі учасники визначили, що є потреба провести аналіз поточного стану діяльності китайського бізнесу в Україні та стан реалізації виробничих і торговельних проєктів українських підприємств в Китаї. Для цього сторони погодилися, що необхідно провести зустріч представників китайського бізнесу, який знаходиться в Україні, дізнатися думку, обговорити наявні складнощі та перспективи розвитку ділових взаємовідносин в цей непростий для України час.

  Окремо було обговорено перспективу співпраці України з КНР для відновлення інфраструктури України.

  ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА АУКС З ПРЕЗИДЕНТОМ УСПП
  Підписання Угоди про співробітництво між Президентом АУКС Олійником Віталієм та Президентом УСПП Кінахом Анатолієм

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *