Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Перша національна програма адаптації до глобального потепління від Китаю

  2022-09-06

  Китай розробив першу національну стратегію адаптації до зміни клімату, яка розрахована до 2035 року, а реалізовуватимуть її 17 міністерств та відомств. Документ, був представлений на відеобрифінгу в Державному кліматичному центрі, визнаючи, що країна вже зазнає наслідків глобального потепління, передає CRI.

  Директор Державного кліматичного центру КНР Чао Цінчэнь: “Ідея в тому, щоб розробити плани для різних районів та секторів. До середини цього століття, площа територій, що страждають від теплових хвиль, може збільшитися в 4 рази. 2050 року вона подвоїться”.

  За оцінкою Державного кліматичного центру, від різноманітних стихійних лих щорічно страждають близько 300 мільйонів жителів Китаю. Економічні збитки перевищують 45 мільярдів доларів на рік.

  Китайське керівництво поставило за мету вийти на пік вуглецевих викидів до 2030 року, а ще через 30 років забезпечити в країні повну вуглецеву нейтральність. Водночас у регіонах, схильних до посух і повеней, активно впроваджують стійкі до них агрокультури, а традиційне рослинництво переміщається на північ, якомога далі від теплових хвиль. Вся ця робота потребує чіткої міжгалузевої та міжрегіональної координації.

  Перша національна програма адаптації до глобального потепління від Китаю

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *