Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ПЕРЕШКОД ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ «ПОВІТРЯНОГО ЕКСПРЕСУ» НЕМАЄ – ДЕРЖІНВЕСТПРОЕКТ

  2012-08-06

  Джерело: http://www.ukrinform.ua/

  Завершено останній етап формальних процедур для початку повномасштабного фінансування проекту «Повітряний експрес» – швидкісного залізничного сполучення між Києвом та міжнародним аеропортом “Бориспіль”.

  Як повідомляє Урядовий портал, результатом робочого візиту делегації Державного агентства з інвестицій та управлення національними проектами до КНР стало підписання угоди з національною страховою компанією Sinosure.

  «Підписано угоду про сплату страхової премії для страхування ризику неповернення кредиту та відсотків по кредиту, яка є необхідною попередньою умовою китайського Ексімбанку для надання коштів», – розповів директор ДП «Повітряний експрес» Віктор Ястребов.

  За його словами, вже відкрито рахунок, на який мають перераховуватися кошти.

  «Як тільки ми отримаємо першу частину кредиту, гроші одразу будуть відправлені до генерального підрядника – китайської машинобудівної корпорації СMCEC. Генпідрядник готуватиме проектно-робочу документацію та забезпечуватиме будівництво», – повідомив він.

  Нагадаємо, Національний проект – «Повітряний експрес» передбачає створення швидкісного залізничного сполучення між Києвом та міжнародним аеропортом “Бориспіль”. У 2011 році між Державним підприємством «Дирекція з будівництва і управління Національного проекту «Повітряний експрес» та інших інфраструктурних об’єктів Київської області» та Китайською національною машинобудівною інженерною корпорацією СMCEC підписані угоди щодо його реалізації. 20 червня 2011 року у присутності Президента України Віктора Януковича та Голови Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао було підписано кредитну угоду між ДП «Дирекція з будівництва і управління національним проектом «Повітряний експрес» та іншими інфраструктурними об’єктами Київського регіону та Експортно-імпортним банком Китаю.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *