Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Перемога України у війні з РФ стримуватиме військові амбіції Китаю – Пенс

  2023-07-05

  Глава КНР Сі Цзіньпін уважно стежить за тим, як Україна протистоїть російській агресії, і перемога українців за підтримки Заходу багато в чому стримуватиме подальші військові амбіції Китаю в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. 

  Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на інтерв’ю телеканалу CBS News  кандидата у президенти США від республіканців, колишнього віцепрезидента Майка Пенса. 

  «Багато людей скаже, що Китай – це справжня проблема, і немає більш ефективного способу надіслати приголомшливий сигнал комуністичному Китаю, щоби стримати його військові амбіції в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, ніж дати Україні те, що їм потрібно для відсічі російського вторгнення», – зауважив впливовий республіканець. 

  При цьому, він висловив упевненість, що китайське керівництво, яке продовжує будувати партнерство з росіянами, спостерігає за розвитком подій. 

  «Я зустрічався з президентом Сі, я також зустрічався з президентом Путіним. Я вам гарантую, президент Сі дуже уважно стежить за тим, що відбувається в Україні», – наголосив Пенс. 

  У цьому контексті він вкотре підкреслив важливість швидкого забезпечення України всім, що їй необхідно, аби відбити російське вторгнення. 

  «Думаю, це закладе міцну основу для стримування військової агресії та амбіцій Китаю в Азійсько-Тихоокеанського регіоні», – сказав кандидат у президенти США. 

  Як повідомляв Укрінформ, впливовий республіканець Майк Пенс висловив тверду впевненість у необхідності далі забезпечувати українців озброєнням – на тлі появи сумнівів всередині партії щодо подальшої підтримки України. Він наголосив, що ЗСУ стримують загрозу прямої російської агресії проти країн-членів НАТО. 

  Перемога України у війні з РФ стримуватиме військові амбіції Китаю – Пенс

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *