Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Переговори українських і китайських (Харбін) ділових кіл

  2020-11-26

  2 грудня 2020 року відбудеться Засідання Правління Китайсько-Української Ділової Ради та переговори щодо інвестиційних проєктів Китай (Харбін) — Україна. Про це повідомляє Торгово-промислова палата України.

  Метою цього заходу є створити в онлайн та оффлайн форматах В2В-майданчик для налагодження ділової співпраці українських і китайських підприємців. Під час зустрічі будуть обговорюватись питання щодо нинішнього стану торговельно-економічної співпраці України та КНР, потенціалу співпраці на регіоному рівні двох країн.

  ТПП Харбіна наголошує на високому інтересі до співробітництва з Україною, як на рівні підприємств (32 харбінські компанії мають зв’язки з Україною), так і на рівні асоціацій бізнесу та вищих навчальних закладів.

  Взяти участь в якості слухача можна буде безкоштовно, а для участі в обговореннях доведеться заплатити фіксовану суму. Для компаній буде також окрема можливість виступити зі своєю презентацією на платній основі.

  Детальніше про захід: https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/zasidannia-pravlinnia-kitaisko-ukrayinskoyi-dilovoyi-radi-ta-peregovori-shchodo-investitsiinikh-proektiv-kitai-kharbin-ukrayina

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *