Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Пацієнти України починають збір коштів для допомоги лікарям

  2020-03-27

  Благодійний фонд “Пацієнти України” запустив сайт для координації дій активістів, пацієнтів, волонтерів, бізнесу та людей, які хочуть допомогти лікарям у боротьбі з коронавірусом та хворобою Covid-19.

  Про це йдеться у повідомленні фонду, текст якого розміщений на його сторінці у Facebook.

  Фонд пропонує усім лікарям та керівникам медичних закладів, які потребують допомоги у боротьбі проти коронавірусу, заповнити анкету, аби вони могли свої вказати ключові потреби. Анкету для лікарів можна знайти за цим посиланням.

  “У нас також зібрані основні потреби лікарень. У першу чергу це захисний одяг, маски, захисні окуляри та рукавички для лікарів та медперсоналу. Лікарям дуже потрібні і апарати штучної вентиляції легень та портативні рентгени. І звичайно тест-системи ПЛР”, – ідеться у повідомленні фонду.

  Також до допомоги українським лікарям можуть долучитись:

  • Бізнес, який може купити захисний одяг, рукавички, респіратори, окуляри та бахіли для лікарів. Має можливість купити дороге обладнання — апарати штучної вентиляції легень та портативні рентгени. “Пацієнти України” допоможуть направити допомогу у лікарню, де вона дуже потрібна.
  • Всі охочі, хто може надати благодійні внески. На сайті є онлайн донейт, через які люди можуть переводити гроші. На ці кошти Пацієнти України планують закуповувати та шити на замовлення комплекти індивідуального захисту для лікарів.
  • Усі бажаючі стати волонтером благодійного фонду.

   

  fyrtnf

   

  “24tv”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *