Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  “Партнерство із Ханчжоу дозволить Києву підсилити прагнення до «розумного» розвитку”- Д. Давтян

  2018-04-10

  Київ може стати побратимом технологічного лідера – китайського міста Ханчжоу. Можливості щодо ймовірного побратимства обговорили під час зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна і секретаря Київради Володимира Прокопіва з мером міста і представниками муніципалітету.

  Заступник міського голови-секретар Киівради Володимир Прокопів наголосив: «Для Києва дуже важливо розвивати міжнародне партнерство. Такого роду зв’язки –  важливий інструмент аби заручитися підтримкою передових світових мегаполісів. Я радий, що прогресивний Ханжоу стане нашим партнером в технологічній сфері. Сподіваюся, що співпраця не обмежиться лише декларацією на папері, а Київ отримає реальний практичний результат. Зустріч з керівництвом Ханжоу це лише підтвердила».

  «У Ханчжоу розташовані офіси таких гігантів як Alibaba та Geely. Це місто вважається одним із передових у технологічній галузі. Тож партнерство із Ханчжоу дозволить Києву підсилити свої прагнення до «розумного» розвитку. Останні кілька років ми плідно працюємо у цьому напрямі, і вже маємо чимало надбань. Однак цей процес невпинний, українська столиця має розвиватися як з огляду на географічні й економічні особливості, так і вимоги сучасності. Я впевнений, що побратимство буде корисним і у діловому та технологічному, і в культурному сенсі», – вважає Дмитро Давтян.

  30 – 31 березня 2018 року в м. Ханчжоу відбувся міжнародний AI Cloud Forum. Під час заходу між Києвом і світовими компаніями у сфері IT-технологій було досягнуто домовленостей про взаємодію у розвитку безпечного міста.

  Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міськдержадміністрації (КМДА) Юрій Назарова повідомив, що форум був присвячений темі впровадження “хмарних рішень” для вирішення загальноміських і приватних питань безпеки. Також AI Cloud Forum об’єднав провідні міста і компанії для обговорення майбутнього розвитку і можливостей використання хмарних технологій у всіх сферах життя для побудови здорової екосистеми.

  За словами пана Юрія, в рамках цього форуму були організовані зустрічі з мером міста Ханчжоу і CEO провідних світових компаній. За результатами цих зустрічей було досягнуто домовленостей про потенційну взаємодію у розвитку “безпечного міста”.

  Співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City також зазначив, що на міжнародному форумі доповідь про Kyiv Safe City був одним з ключових. “Я розповів про наш досвід впровадження хмарних технологій, про те, як побудована комплексна система відеоспостереження у Києві і про основні її особливості. Головною  особливістю є вертикально-інтегровані рішення побудови комплексної системи відеоспостереження, а створене ядро ​​системи дозволяє якісно управляти всіма її складовими. Колеги з усього світу високо оцінили результати нашого проекту”, – повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *